KONST / Oljemålningar / Akryl 13484069
nr 1348 4069
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
Akryl, Signerad, daterad 2000. Motivet: ca 24x31 cm
Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:43:54
19/9 11:53:09